PL | EN

Masz pytanie? 604 390 207

Gabinet w Wołominie Zobacz na mapie

Witamy w Estetique

Estetique to najnowocześniejsze gabinety medycyny estetycznej i kosmetologii w:

  • powiecie Wołomińskim

U nas możesz wykonać zarówno zabiegi medyczne, leczące skórę od wewnątrz, jak i kosmetologiczne pielęgnujące skórę od zewnątrz.

Naszą specjalizacją są peelingi medyczne oraz leczenie zmarszczek, cellulitu i lokalnych nagromadzeń tłuszczu. U nas możesz również poradzić się specjalisty dietetyka jak zredukować swoją wagę. Zapewniamy Państwu komfort, specjalistyczną opiekę oraz najwyższe standardy bezpieczeństwa i higieny.

Wieloletnie doświadczenie naszych specjalistów gwarantuje naszym klientom poczucie bezpieczeństwa, jakości, oraz zadowolenia z wykonanych zabiegów i ich efektów. Zabiegi medyczne wykonywane są przez lekarza, a zabiegi kosmetologiczne przez profesjonalną kadrę kosmetologów.
Nasze zabiegi są oparte na przebadanych klinicznie preparatach i kosmetykach. Sprzęt, na którym pracujemy posiada certyfikaty CE i ISO, zapewniające europejski standard medyczny.


Każda wizyta w naszym gabinecie specjalistycznym rozpoczyna się od wywiadu i diagnostyki skóry. Na podstawie tych wiadomości specjalista przedstawia zalecenia dotyczące leczenia, pielęgnacji oraz specjalistycznych zabiegów.